Кошик
6 відгуків

Міні екскаватор послуги

415 грн./година

Послуга
Написати
Зателефонувати мені
Міні екскаватор послуги
Міні екскаватор послуги
415 грн./година
Послуга
Написати
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380661207071
  • +380671207071
  • +380 показати номер +380661207071
  • +380671207071

Компанія Минирент пропонує модельний ряд екскаваторів, провідних виробників від міні-моделей до колісних повноповоротних екскаваторів, які підійдуть для будь-якого застосування. Ретельно спроектовані машини допоможуть своєчасно досягти поставлених цілей з економією для бюджету та з найкращим результатом.

Потужні і точні екскаватори від Минирент дозволяють переміщати необхідні матеріали з високою швидкістю. Один з ключів до успіху — це їх високопрофесійний колектив операторів.

Мініекскаватори поєднують в собі високу ріжуче зусилля ковша і компактний розмір. Ці машини стануть ідеальним помічником при виконанні найрізноманітніших робіт, включаючи ландшафтне планування, будівництво житлових і комерційних будівель.

Мініекскаватори активно використовуються як в будівельній, так і в житлово-комунальній сфері. Вони бувають незамінні при проведенні невеликих, екстрених робіт, часто використовуються в сільському господарстві. Потужність миниэкскаваторов може доходити до 56,5 кінських сил. Неймовірно мобільні і легкі, мініекскаватори без проблем справляються з роботами в обмеженому просторі. Також дані моделі екскаваторів відрізняються економічністю і надійністю.

Минирент пропонує міні-екскаватори від 1,9 до 5,5 тонн. Наші міні-екскаватори обладнані ковшами різної ширини: 30 см, 40 см, 50 см, 60 см або 70 див. Також можемо доукомплектувати міні-екскаватор планувальними ковшами з гідравлічним перекосом, шириною 150 см або 100 див.

Міні-екскаватор Caterpillar 301.7 D може бути оснащений гідромолотом САТ 45s.

Для своїх клієнтів Минирент пропонує техніку провідних світових виробників САТ, JCB, Bobcat.

Сфера застосування миниэкскаваторов: риття котлованів, траншей, роботи у важкодоступних місцях, на маленьких площах, при будівництві котеджів, для влаштування інженерних комунікацій, газопроводів, водопроводів, каналізації, телефонних кабелів, енергопостачання, телекомунікацій, в сільському господарстві та садівництві, для очищення ставків і каналів тощо Гусеничний міні-екскаватор необхідний на площах зі складним рельєфом, де колісна техніка може пройти тільки з великим трудом, на м'яких і заболочених грунтах. Втягиваемое шасі забезпечує незрівнянну стійкість в повністю висунутому положенні і легкий доступ до обмежені простору, коли гусениця повністю втягнуто.

Якщо у Вас виникли питання чи цікавить оренда миниэкскаватора в Києві або Київській області, дзвоніть за телефоном 066 3000595.

Також Ви завжди можете замовити у нас: екскаватор-навантажувач, Бобкат, міні-екскаватор, бульдозер, повноповоротний екскаватор.

Характеристики
Основні
Тип призначення Будівельні екскаватори
Мінімальний час оренди 1 година
Довготривала оренда Так
Застава   Так
Послуги водія Так
  • Ціна: 415 грн./година