Кошик
6 відгуків

Оренда екскаватора-навантажувача JCB 3 CX

590 грн./година

Послуга
Написати
Замовити в 1 клік
Оренда екскаватора-навантажувача JCB 3 CX
Оренда екскаватора-навантажувача JCB 3 CX
590 грн./година
Послуга
Написати
Замовити в 1 клік
  • +380 показати номер +380661207071
  • +380671207071
  • +380 показати номер +380661207071
  • +380671207071

Фронтальні навантажувачі по праву вважаються універсальною технікою. Їх основне призначення — виконання вантажно-розвантажувальних робіт, але вони з легкістю можуть бути використані і для транспортування на невеликі відстані вантажів різних типів. Застосовується цей вид техніки переважно в будівництві, проте, завдяки можливості швидкої зміни навісного обладнання, не менш результативна їх робота і в інших галузях: у промисловості, сільському, комунальному та лісовому господарстві, дорожніх та земляних роботах і т. п.

МИНИРЕНТ пропонує своїм клієнтам великий вибір сучасної вантажної техніки, починаючи від малого їхнього класу – міні-навантажувач, Bobcat.

Практично будь-навантажувач фронтальний відрізняється багатофункціональністю і хорошою продуктивністю. Досить компактні розміри дають змогу використовувати його не тільки на відкритому просторі, але і в складських приміщеннях. Крім того, для цього типу техніки характерні високий рівень стійкості і маневреності навіть при максимальному завантаженні.

У своєму парку МИНИРЕНТ використовує тільки навантажувачі провідних виробників CAT, JCB, Bobcat — вони не потребують окремого подання. У всьому світі продукція техніка, пропонована МИНИРЕНТ, відома своєю високою якістю. Минирент використовує погрузчиик з більшою потужністю і мінімальним рівнем шуму і вібрації. Навантажувач максимально зручний в управлінні, а особливості конструкції дозволяють максимально спростити доступ для обслуговування.

КОЛІСНІ НАВАНТАЖУВАЧІ

Колісні міні-навантажувачі від МИНИРЕНТ можуть впоратися з роботами, недоступними для машин більш великого класу. На додаток до цього вони мають високу маневреність і дозволяють підвищити економічність при виконанні дрібних робіт. Такі навантажувачі забезпечують чудову контрольованість вантажу і великий радіус дії, а також дозволяють швидко змінювати навісне обладнання.

Колісні навантажувачі призначені для виконання різних завдань в різних промислових галузях. Вони отримали широке поширення при будівництві будівель, складних інженерних споруд, при виконанні кар'єрних, гірських, лісових, металургійних робіт, при переміщенні вантажів, відходів, металобрухту.

При строительстве жилых зданий, например, погрузчик колесный применяется для штабелирования, погрузки материалов на грузовики, выполнения вспомогательных работ при прокладке водопроводных и канализационных линий, для разравнивания, загрузки и перемещения материалов, засыпки канав, а также для выполнения других функций с ковшом и без ковша.

Колесные погрузчики станут не заменимыми помощниками не только в городе, но и за пределами его. Ведь спецтехника является универсальной, а также имеет большие возможности. Что позволяет делать большие масштабы работы в короткое время.

Опытные сотрудники МИНИРЕНТ, согласно Вашим потребностям,  подберут точно подходящую модель, с соответствующим объемом ковша, другими техническими параметрами, а в случае необходимости дополнительно оснастят соответствующим оборудованием.

В нашем парке используется следующее навесное оборудование на погрузчики: гидромолот, траншеекопатель, фреза, угловые дорожные щётки или бункерные щётки, бульдозерный отвал, ямобур.

Особенно актуально использование погрузчиков МИНИРЕНТ в дорожном строительстве при асфальтировании и подготовке площадок, установке бортов. Также очень актуально использование погрузчиков при выполнение ландшафтных работ и работ по озеленению территории.

Аренда погрузчиков осуществляется со специально обученным персоналом, технически обслуженными и готовыми к выполнению Ваших задач.

Компания МИНИРЕНТ предлагает технику в Киеве и Киевской области. Если у Вас возникли вопросы или интересует аренда экскаватора в Киеве или Киевской области звоните по телефону 066 3000595.

Також Ви завжди можете замовити у нас: міні-навантажувач Бобкат, міні-екскаватор, бульдозер, екскаватор-навантажувач, екскаватор.

Характеристики
Основні
Тип призначення Будівельні навантажувачі-екскаватори
Застава   Так
Послуги водія Так
Довготривала оренда Так
Мінімальний час оренди 1 година
  • Ціна: 590 грн./година