Кошик
6 відгуків

Оренда ямобура. Послуги ямобура

600 грн./година

Послуга
Написати
Зателефонувати мені
Оренда ямобура. Послуги ямобура
Оренда ямобура. Послуги ямобура
600 грн./година
Послуга
Написати
Зателефонувати мені
  • +380 (66) 120-70-71 +380 (66) 120-70-71
  • +380 (67) 120-70-71
  • +380 (66) 120-70-71 +380 (66) 120-70-71
  • +380 (67) 120-70-71

Встановити паркан на ділянці за один день – це реально здійсненне завдання з фахівцями МИНИРЕНТ. Використовуйте ямобур, який за 8 годин зробить до 300 отворів.

Ямобур або гідробур є одним з найбільш специфічних і незвичайних видів спецтехніки. Як можна зрозуміти з назви, призначений ямобури для створення невеликих ям для посадки дерев, отворів під стовпи, палі і так далі.

Послуги гідробур користуються величезним попитом, вони дозволяють істотно полегшити працю людини і прискорити виконання різних будівельних і господарських завдань. При цьому, вартість ямобура не дуже висока. Справа в тому, що ямобур являє собою навісне обладнання, яке навішуються на спеціальні будівельні машини - навантажувачі.

Так як ямобур на будівельному майданчику, потрібно, як правило, на одну-дві зміни, то він є одним із пристроїв, використання якого відбувається в основному в оренду. Замовити послуги ямобура можна в МИНИРЕНТ, яка є одним з провідних постачальників даного виду техніки в Києві Київської області.

Вартість оренди ямобура у МИНИРЕНТ одна з найнижчих в регіоні, особливо якщо порівнювати її з ціною покупки даної техніки. При цьому, вартість послуги ямобура ми включаємо роботу водія-оператора, а також ціну палива для машини, вам залишається тільки оплатити роботу.

Послуги ямобура затребувані в основному при проведенні будівельних, ремонтно-дорожніх, сільськогосподарських видів робіт і так далі. З допомогою ямобура ви можете вирити отвір для установки стовпи, опори моста або палі, дістатися до закладеного в землі кабелю або інших інженерних комунікацій, прорити колодязь і виконати безліч інших корисних завдань.

Наявні ямобури, які ви можете замовити прямо зараз, дозволяють провести буріння до 3 метрів глибини і до 75 см в діаметрі.

В якості машини-носія ямобура використовуються міні-навантажувачі виробництва CATERPILLAR на гусеничному і колісному ходу. Велика різноманітність ямобуров в нашій компанії дозволяє підібрати оптимальний вид даної спецтехніки для кожного конкретного замовлення. Це робить послуги ямобура від МИНИРЕНТ гранично недорогими і доступними для всіх нужденних в цьому дивовижному інструменті, що дозволяє гранично полегшити працю людини.

Вище ми вже побіжно торкалися деяких областей діяльності людини, в яких застосування ямобура є необхідним.

Так, послуги ямобура найчастіше необхідні при:

• будівництві, як приватному, так і промисловому, а також дорожньому - в цьому випадку ямобур незамінний для створення отворів під палі для фундаменту, при прокладанні різних систем комунікацій, встановлення опор ліній електропередач і систем зв'язку, будівництві мостів і так далі;

• озелененні території у великих масштабах . Ямобур дозволяє швидко і якісно пробурити ями для посадки дерев і чагарника у великих масштабах, наприклад, при створенні парку або скверу;

• різних заходах, виконання яких потребує швидкого створення отворів в грунті різного діаметру і глибини.

Якщо у Вас виникли питання чи цікавить оренда ямобура в Києві або Київській області, дзвоніть за телефоном 066 3000595.

Також Ви завжди можете замовити у нас: екскаватор-навантажувач, міні-навантажувач Бобкат, міні-екскаватор, бульдозер, повноповоротний екскаватор.

  • Ціна: 600 грн./година