Кошик
6 відгуків

Оренда гідромолота. Демонтаж бетону

next previous

940 грн./година

Послуга
Написати
Зателефонувати мені
Оренда гідромолота. Демонтаж бетону
Оренда гідромолота. Демонтаж бетону
940 грн./година
Послуга
Написати
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380661207071
  • +380671207071
  • +380 показати номер +380661207071
  • +380671207071

При впорядкуванні території та реконструкції об'єктів незмінно виникає необхідність демонтажу різного роду конструкцій і покриттів. Саме тому компанія МИНИРЕНТ пропонує своїм клієнтам скористатися спеціальним навісним обладнанням, таким як гідравлічний молот або гидромлот.

У роботах, демонтаж - це один з найбільш відповідальних і трудомістких етапів. Знесення перекриттів, демонтаж старого фундаменту або підлоги, обробка мерзлої землі взимку – всі ці заходи вимагають використання спеціальних засобів. Складно уявити, скільки часу знадобиться на реконструкцію, якщо проводити її тільки з використанням ручної праці без застосування спецтехніки.

На щастя, сучасні технології дозволяють здійснити реконструкцію швидко, ефективно і економічно. Допомогти з виконанням таких робіт завжди зможе спецтехніка, обладнана гідромолотом.

Асортимент Гідромолотів від Минирент включає декілька моделей обладнання, які при необхідності можуть бути встановлені на екскаватори-навантажувачі або міні-екскаватори і Бобкеты.

Гідромолот встановлюється на багато машини: міні-екскаватори, міні-навантажувачі, екскаватори-навантажувачі і підключається до його гідравлічній системі з допомогою швидкознімних сполук. Це обладнання ефективно руйнує старе асфальтоване покриття, бетонні сходи, плитку, бордюри

Гідромолот CAT H45s встановлюється на міні-екскаватор Caterpillar 301.7 D. Саме універсальність цієї компактної машини дозволяє безболісно вирішувати проблеми демонтажу старих покриттів для підлоги та стін всередині приміщень. Невеликий міні-екскаватор з потужним гідромолотом якісно демонтує елементи конструкції в недоступних для великої техніки місцях і при будь-яких погодних умовах. Розміри міні-екскаватора і його вага дозволяють працювати в недоступних для іншої техніки місцях, в тому числі, при демонтажі старої покрівлі.

Взяти в оренду міні-екскаватор з гідромолотом Ви зможете, звернувшись у МИНИРЕНТ. Ми надаємо техніку з висококваліфікованим і спеціально навченим персоналом, повністю обслуженное і готової виконувати Ваші завдання.

Гідромолот CAT H65s

Даний тип гідромолота встановлюється на екскаватор-навантажувач. Оренда екскаватора навантажувача з гідромолотом допоможе заощадити значну частину коштів, адже для вивезення роздробленого матеріалу міг би знадобитися ще один екскаватор з ковшем. У нашому випадку успішно впоратися з поставленим завданням дозволяє проста заміна навісних пристосувань.

Гідромолот CAT H70

Гідромолот, який має велику потужність, але також встановлюється на екскаватор-навантажувач. Особливо ефективний при роботі з більш міцним бетоном, при розбитті підлогою з арматурою. Даний тип гідромолота пробиває підлоги толщенной до 40 див.

Якщо у Вас виникли питання чи цікавить оренда екскаватора-навантажувача в Києві або Київській області, дзвоніть за телефоном 066 3000595.

Також Ви завжди можете замовити у нас: міні-навантажувач Бобкат, міні-екскаватор, бульдозер, повноповоротний екскаватор.

Характеристики
Користувальницькі характеристики
Тип призначення Будівельні екскаватори
  • Ціна: 940 грн./година