Кошик
6 відгуків

Прибирання снігу в Києві. ЦІЛОДОБОВО!

next previous

від 1 900 грн./послуга

Послуга
Написати
Зателефонувати мені
Прибирання снігу в Києві. ЦІЛОДОБОВО!
Прибирання снігу в Києві. ЦІЛОДОБОВО!
від 1 900 грн./послуга
Послуга
Написати
Зателефонувати мені
  • +380 (66) 120-70-71 +380 (66) 120-70-71
  • +380 (67) 120-70-71
  • +380 (66) 120-70-71 +380 (66) 120-70-71
  • +380 (67) 120-70-71

Прибираємо сніг власною технікою: тракторами навантажувачами JCB 3CX (ківш 1,2 куб. м.), міні навантажувачами Бобкет (0,7 куб. м.) з ковшами, відвалами, щітками.

У зимовий період компанія «МИНИРЕНТ» надає сезонні послуги, особливо актуальна проблема як прибирання і вивезення снігу в Києві і Київській області.

Територія приватних компаній, будь то торгові центри або склади, що не входять в компетенцію муніципальних організацій, тому завдання з прибирання і вивезення снігу лежить на власники компанії. Вивезення снігу з навантаженням з території після збирання одна з первостепеннейших завдань, адже величезні замети залишаються після прибирання снігу з покрівлі або доріг займають корисні площі на території об'єкта, скорочують паркувальні місця і заважають проходу пішоходів. Загалом, не вивезений сніг порушує роботу інфраструктури і погіршує естетичне сприйняття об'єкта. Крім всього вище сказаного, своєчасна прибирання снігу позбавить від проблем при потеплінні: сніг тане і утворює велику кількість води, яке може привести до затоплення деяких приміщень або утворенню бруду на території. Тому нерідко виникають ситуації, при яких існує необхідність термінового вивезення снігу.

Для вирішення будь-яких проблем пов'язаних з прибиранням снігу: очищення території від снігу та криги, прибирання снігу з полів, прибирання снігу з доріг, навантаження та вивезення снігу з території об'єкта, що зручно звернутися до досвіду команди «МИНИРЕНТ». Ми маємо в своєму арсеналі необхідну для всіх робіт потужну технічну базу, автотранспорт і спецтехніку необхідну для організації навантаження та вивезення снігу в будь-якому обсязі в найкоротші терміни.

Прибирання і вивезення снігу в Києві і інші роботи проводяться цілодобово, в будні, вихідні та святкові дні, при необхідності готові забезпечити спеціально для Вас безперервний режим роботи: 24 години 7 днів на тиждень. Навіть в періоди сезонного збільшення обсягів робіт ми гарантуємо своїм клієнтам чітке виконання термінів замовлень. Вся спецтехніка обладнана супутниковою навігацією, а водії забезпечені мобільним зв'язком — все це гарантує оперативність виконання поставлених завдань.

Заказав услугу «вывоз снега» в нашей компании, Вы получите все необходимые документы для финансовых отчетов. У нас есть обширный опыт в уборке снега со сложных территорий и вывозе снега с объектов со сложным подъездом. Каковой бы ни была ваша ситуация, требующая уборки снега – мы выполним всё работы безупречно и в кратчайшие сроки.

Компания МИНИРЕНТ предоставляет  услуги по уборке территории от снега. Мы предлагаем технику для уборки и погрузки снега для площадок больших и малых размеров с любым видом покрытия.

Якість і своєчасність надання послуг забезпечується наявністю ВЛАСНОГО парку техніки, а також досвідченим колективом операторів техніки.

Прибирання здійснюється 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Поддержкапо телефону під час прибирання снігу цілодобово.

 

Прибирання здійснюється наступними видами техніки:

1. Екскаваторами-навантажувачами: Caterpillar 428 F,Caterpillar 434 F, JCB 3cx, JCB 4cx

2. Міні навантажувачами: Caterpillar 259, Caterpillar 242,Caterpillar 216, Bobcat

Додаткове обладнання на Міні-навантажувач:

- Щітка

- Снігоприбиральний відвал з гумовим ножем

При необхідності ми можемо гарантувати приїзд техніки для чищення снігу

протягом фіксованого часу.

Працюємо в Києві та Київській області. Тел. 066-3000595

Характеристики
Основні
Тип чищення Видалення верхнього шару забруднень
Прибирання територій та фасадів Прибирання снігу з території
Особливості послуги Прибирання територій, Вивіз сміття, Прибирання та вивезення снігу
  • Ціна: від 1 900 грн./послуга