Кошик
6 відгуків

Оренда екскаватора. Послуги екскаватора

790 грн./година

Послуга
Написати
Зателефонувати мені
Оренда екскаватора. Послуги екскаватора
Оренда екскаватора. Послуги екскаватора
790 грн./година
Послуга
Написати
Зателефонувати мені
  • +380 показати номер +380661207071
  • +380671207071
  • +380 показати номер +380661207071
  • +380671207071

Для кожної компанії залучення на свій будівельний об'єкт дешевої, але при цьому якісної дорожньо-будівельної техніки залишиться головним завданням. Команда «Минирент» - компанія, яка займається наданням в оренду і наданням послуг якісної будівельної техніки вже багато років. У нашому парку спецтехніки тільки екскаватори провідних світових виробників Caterpillar, JCB, Volvo, Komatsu. З обслуговування спецтехніки ми співпрацюємо з компанією, що займає лідируючі позиції в світі з виробництва висококласної техніки.

Екскаватори від МИНИРЕНТ - це надійна і нова техніка, що виділяється тривалим терміном експлуатації. Вся спецтехніка передається в оренду з опытними операторами, які пройшли навчання у даного виду екскаваторах.

Ми надаємо своїм клієнтам повністю обслуженную техніку, технічно справну і готову до роботи. Минирент пропонує своїм Клієнтам такі види екскаваторів:

Гусеничні екскаватори доступні в асортименті з декількох популярних моделей міні-екскаваторів. Дана техніка підходить для роботи, як в місті, так і за його межами міста, в складних обмежених умовах. Якісний екскаватор легко справляється з поставленою метою і стане незамінним інструментом на будь будівельному майданчику. Ми пропонуємо оренду екскаваторів за доступними цінами, при цьому кожна модель відрізняється максимальною глибиною копання, продуктивністю і місткістю ковша. При необхідності ми довкомплектуємо екскаватор спеціальним навісним обладнанням, яка значно збільшить можливості машини.

Колісні екскаватори, на сьогоднішній день, в компанії Минирент, представлені моделлю Caterpillar (CAT) M 315 D. Повноповоротний колісний екскаватор вважається прекрасним рішенням для проведення будівельних роботи в місті. Завдяки колесам екскаватор даного типу не псує дорожнє покриття, але при цьому забезпечує собі хорошу стійкість. Стандартний ківш колісного екскаватора вміщує до 1,03 кубічних метрів ґрунту. Так завдяки наявності коліс, екскаватори здатні самостійно долати значні відстані, при цьому, не користуватися послугами спецтехніки. Caterpillar 315 вже зарекомендував себе у численних роботах, так як має швидкість, маневреність і велику потужність. Колісний екскаватор може стати ідеальним вибором на твердих і щодо рівних місцевостях, а також там, де немає м'якого, сипучого грунту, і не потрібна підвищена прохідність. В залежності від глибини копання, а також експлуатаційної навантаження екскаватор, має різну потужність двигуна.

Міні екскаватори активно використовуються як в будівельній, так і в житлово-комунальній сфері. Вони бувають незамінні при проведенні невеликих, екстрених робіт, часто використовуються в сільському господарстві. Потужність міні екскаваторів може доходити до 56,5 кінських сил. Неймовірно мобільні і легкі, міні екскаватори без проблем справляються з роботами в обмеженому просторі. Також дані моделі екскаваторів відрізняються економічністю і надійністю.

ЧОМУ САМЕ ЕКСКАВАТОРИ ВІД МИНИРЕНТ?

Компанія «МИНИРЕНТ» завжди орієнтувалася на якісне і стабільне співробітництво. Використання в своєму парку провідні бренди спецтехніки найвищого рівня в комплексі з досвідченими фахівцями-операторами, при цьому сама компанія часто радує своїх клієнтів новинкам і унікальними технічними рішеннями.

Сьогодні в асортимент для оренди від МИНИРЕНТ входить безліч моделей гусеничних, колісних, екскаваторів-навантажувачів і міні-екскаваторів різної комплектації. Такий вибір здатний повністю задовольнити запити як великих, так і невеликих будівельних компаній, а також приватних осіб при індивідуальному будівництві.

ЗАСТОСУВАННЯ ЕКСКАВАТОРІВ ВІД МИНИРЕНТ

Екскаватори, призначені для копання ґрунту з подальшим його вивантаженням у відвал або в будь-які транспортні засоби, наприклад самоскиди.

 Их высокая производительность, способность работать в любых условиях, надежность, качество и разнообразие выполняемых ими земляных работ обеспечили этим машинам широкое применение в различных областях. Для каких конкретно работ предназначены экскаваторы? Их можно использовать при рытье котлованов, каналов, траншей, разработке выемок и насыпей, сооружении дамб и расчистке территорий, на вскрышных работах и в карьерах, при перегрузке сыпучих строительных материалов и планировочных работах и во многих других случаях.Область их применения в строительстве практически не ограничена. Там, де є доступ для цієї машини, земляні роботи будуть виконані з високим темпом і якістю.

 

Экскаваторы могут вести разработку грунта как выше уровня площадки, на которой они стоят, так и ниже этого уровня. Они могут действовать в стесненных условиях и разрабатывать грунт под слоем воды, выгружать выкопанный грунт в транспортные средства и отсыпать его на значительное расстояние от места копания в отвал, могут окончательно отделывать уклон и поверхность стенок траншей и котлованов, а также с достаточной точностью планировать горизонтальную поверхность строительной площадки или дна траншей и котлованов.

 

Якщо у Вас виникли питання чи цікавить оренда екскаватора в Києві або Київській області, дзвоніть за телефоном 066 3000595.

Також Ви завжди можете замовити у нас: міні-навантажувач Бобкат, міні-екскаватор, бульдозер, екскаватор-навантажувач.

 

Характеристики
Основні
Тип призначення Будівельні екскаватори
Застава   Так
Послуги водія Так
Довготривала оренда Так
Мінімальний час оренди 1 година
  • Ціна: 790 грн./година